Two Lamp UV Curing Machine for Wooden Furniture Surface Drying High-Intensity Instant Curing System
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | OSMANUV |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | OSM-UV-1320 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Διαπραγμάτευση |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Δυναμικό: | 380V/50Hz | Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|---|---|
| Διάσταση (l*w*h): | Προσαρμοσμένο μέγεθος, 1900*2230*1410mm, 1000*2575*1750mm, 1200*620*550mm (L*W*H), 1030*1000*620mm | Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο, Ημιαυτόματο, χειροκίνητο, Άλλο |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | Εξουσία: | 3kW, 16kW, 65.3kW, 4.2kW, 0.75kW/220V/50Hz |
| Ταχύτητα επίστρωσης: | ρυθμιζόμενο, 1-15 μέτρα/λεπτό | Πλάτος επικάλυψης: | 1320 χλστ |
| Επισημαίνω: | UV curing machine for wooden furniture,two lamp UV curing system,high-intensity instant UV curing machine |
||
Περιγραφή προϊόντων
Δύο λαμπτήρες UV για ξύλινα έπιπλα
Τεχνικές παραμέτρους
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Φώτα υπεριώδους | 2 x 10 kW |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 1320 χιλιοστά(Αναπροσαρμόζεται) |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 1-15 m/min |
| Πιο έντονη | 1200 mW/cm2 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/3Phase/50Hz |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 2000 ώρες |
Εφαρμογή
Προσαρμογή
- Προσαρμόσιμηπλάτος θέρμανσης από 800 mm έως 1800 mm
- Προσαρμόσιμηισχύς και ένταση της λάμπας
- Προσαρμόσιμηολοκλήρωση τύπου μεταφορέα
Χαρακτηριστικά
- Δύο λαμπτήρες υψηλής έντασης
- Ικανότητα άμεσης επεξεργασίας
- Ενεργειακά αποδοτική λειτουργία
- Εύκολο σύστημα αντικατάστασης λαμπτήρα
Υποστήριξη και Υπηρεσίες
- Επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης
- Ολοκληρωμένη εκπαίδευση του χειριστή
- 18μηνη περίοδος εγγύησης
- Υποστήριξη εξ αποστάσεως διάγνωσης
Συσκευή και αποστολή
- Ενισχυμένες συσκευασίες από ξύλινα κιβώτια
- Εσωτερική αμαλάνη ασφαλείας από κρούσματα
- Εξωτερική κάλυψη ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιος είναι ο τυπικός χρόνος επεξεργασίας για τις επικάλυψεις ξύλου;
Α: Οι περισσότερες επικάλυψεις ξύλου θεραπεύονται πλήρως μέσα σε 2-5 δευτερόλεπτα με βέλτιστες ταχύτητες μεταφοράς.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




