Σύστημα ελέγχου PLC Μηχανή στρώσης ταινίας 0-100m/min Ταχύτητα επαναστροφής για την απόδοση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Osmanuv |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | OSM-FMJ-1320Ⅰ |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι | Ταχύτητα πλαστικοποίησης: | 0-30μ/λεπτό |
|---|---|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | PLC | Συνολική διάσταση: | 6000*2500*1800mm |
| Τύπος αναδίπλωσης: | Αυτόματο | Βάρος: | 3000 KG |
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή πλαστικοποίησης φιλμ | Ταχύτητα αναζωπύρωσης: | 0-100μ/λεπτό |
Περιγραφή προϊόντων
Το Film Laminating Machine είναι ένας εξοπλισμός τελευταίας τεχνολογίας που έχει σχεδιαστεί για να παρέχει πλαστικοποίηση φιλμ υψηλής ποιότητας για διάφορα υλικά. Εξοπλισμένο με προηγμένη τεχνολογία και χαρακτηριστικά, προσφέρει αξιόπιστες και αποτελεσματικές υπηρεσίες πλαστικοποίησης φιλμ για επιχειρήσεις σε πολλές βιομηχανίες.
Αυτό το ευέλικτο μηχάνημα είναι κατάλληλο για εφαρμογές συσκευασίας, εκτύπωσης και παραγωγής ετικετών, παρέχοντας ακριβή και συνεπή αποτελέσματα πλαστικοποίησης που πληρούν τα υψηλότερα βιομηχανικά πρότυπα.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πλαστικοποίησης φιλμ |
| Σύστημα επίστρωσης φιλμ | Αυτόματο |
| Σύστημα πλαστικοποίησης φιλμ | Έλεγχος PLC |
| Υλικό κατασκευής | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πάχος πλαστικοποίησης | 0,03-2 χλστ |
| Συνολική διάσταση | 6000×2500×1800mm |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-30μ/λεπτό |
| Πλάτος πλαστικοποίησης | 1600 χλστ |
| Τύπος επανατύλιξης | Αυτόματο |
| Ταχύτητα επανατύλιξης | 0-100μ/λεπτό |
| Διάμετρος επανατύλιξης | 1000mm |
| Δυναμικό | 380V/50HZ |
| Εξουσία | 25 KW |
| Βάρος | 3000 KG |
Η μηχανή πλαστικοποίησης ταινιών Osmanuv OSM-FMJ-1320Ⅰ έχει σχεδιαστεί για επικάλυψη φιλμ υψηλής ποιότητας σε πολλαπλές βιομηχανίες:
- Εκτυπωτική βιομηχανία:Πλαστικοποίηση αφισών, μπροσούρων, εξωφύλλων βιβλίων και έντυπων υλικών με γυαλιστερό ή ματ φινίρισμα
- Βιομηχανία συσκευασίας:Επικάλυψη χάρτινων σακουλών, κουτιών και ετικετών για βελτιωμένη προστασία και αισθητική εμφάνιση
- Διαφημιστικός κλάδος:Διατήρηση εκτυπώσεων μεγάλου μεγέθους, συμπεριλαμβανομένων πινακίδων, πανό και πινακίδων για αντοχή στις καιρικές συνθήκες
Ιδανικό για μικρές έως μεσαίες εταιρείες εκτύπωσης, εμπορικά τυπογραφεία και διαφημιστικά γραφεία που απαιτούν γρήγορη, ακριβή επίστρωση φιλμ.
- Έξοδος υψηλής ποιότητας:Ακριβής και συνεπής πλαστικοποίηση που πληροί τα υψηλότερα πρότυπα
- Βελτιωμένη αποτελεσματικότητα:Γρήγορες ταχύτητες πλαστικοποίησης και επανατύλιξης για αυξημένη παραγωγική ικανότητα
- Ευέλικτες εφαρμογές:Χειρίζεται διάφορα υλικά και σειρές πάχους για διαφορετικές βιομηχανίες
- Οικονομική λειτουργία:Μειώνει τις απαιτήσεις χειρωνακτικής εργασίας και ελαχιστοποιεί τα απόβλητα υλικών
- Λειτουργία φιλική προς το χρήστη:Σύστημα ελέγχου PLC με διαισθητική διεπαφή για εύκολη ρύθμιση
Οι έμπειροι τεχνικοί μας παρέχουν ολοκληρωμένη υποστήριξη σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος:
- Εγκατάσταση & Εκπαίδευση:Επιτόπια εγκατάσταση και ολοκληρωμένη εκπαίδευση χειριστή
- Αντιμετώπιση προβλημάτων:Εξ αποστάσεως και επί τόπου βοήθεια για τεχνικά θέματα
- Συντήρηση & επισκευή:Τακτικές υπηρεσίες συντήρησης και γρήγορη επίλυση βλαβών
- Προσαρμογή:Προσαρμοσμένες λύσεις για την κάλυψη συγκεκριμένων απαιτήσεων
- Ανταλλακτικά:Εγγυημένα ανταλλακτικά υψηλής ποιότητας για ελάχιστο χρόνο διακοπής λειτουργίας
- Αναβαθμίσεις και αναβαθμίσεις:Τεχνολογικές ενημερώσεις για τη διατήρηση του εξοπλισμού ενημερωμένο
- Συμβουλευτική:Συμβουλές ειδικών για βελτιστοποίηση διαδικασίας και βέλτιστα αποτελέσματα
Κάθε Μηχάνημα Πλαστικοποίησης Ταινιών προστατεύεται προσεκτικά με περιτύλιγμα και στερεώνεται σε στιβαρά ξύλινα κιβώτια. Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστους μεταφορείς εμπορευμάτων για να διασφαλίσουμε την ασφαλή άφιξη στην τοποθεσία σας.
Η ομάδα μας βοηθά στην εκφόρτωση, την αποσυσκευασία και την εγκατάσταση. Οι πελάτες είναι υπεύθυνοι για τυχόν πρόσθετα έξοδα αποστολής ή δασμούς που προκύπτουν κατά την παράδοση.


