Μηχανή επεξεργασίας ακτινοβολίας UV ελέγχου PLC 0,2-50mm Δυνατότητα επεξεργασίας 500mm*600mm*1000mm Μέγεθος
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Osmanuv |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 And CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουνίου 2002. |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 35-45 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Λάμπα UV: | 365nm | Διάρκεια ζωής λαμπτήρα: | 8000H |
|---|---|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC220V/50Hz | Περιοχή επεξεργασίας: | 300mm*400mm |
| Μήκος κύματος: | 365nm | Πάχος σκλήρυνσης: | 0.250mm |
| Σύστημα Ελέγχου: | PLC | Κατανάλωση ρεύματος: | 1000W |
Περιγραφή προϊόντων
Η μηχανή ανθεκτικότητας UV είναι μια βιομηχανική λύση που έχει σχεδιαστεί για την ταχεία και αποτελεσματική ανθεκτικότητα διαφόρων υλικών.Ακριβές αποτελέσματα σκληρύνει τέλεια για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
- Ταχύτητα επεξεργασίας: 1-3 δευτερόλεπτα ανά κύκλο
- Κατασκευή: Ατσάλι υψηλής ποιότητας
- Ηλεκτρική παροχή: AC220V/50HZ
- μήκος κύματος: 365nm για βέλτιστη κάλυψη
- Περιοχή θέρμανσης: 300 mm × 400 mm
- Μέγεθος: 500 mm × 600 mm × 1000 mm
| Ταχύτητα θεραπείας | 1-3s/χρόνος |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Διάστημα κύματος | 365nm |
| Φώτα UV | 365nm |
| Δυνατότητα θεραπείας | 0.2-50mm |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1000W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος |
| Περιοχή επεξεργασίας | 300 mm × 400 mm |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 8.000 ώρες |
- Ταχύτητα άσκησης: 1-3 δευτερόλεπτα ανά κύκλο
- Σύστημα ελέγχου PLC για ακριβή λειτουργία
- 365nm μήκος κύματος για αποτελεσματική θέρμανση
- Δυνατότητα ρύθμισης πάχους από 0,2-50 mm
- Ενεργειακά αποδοτική κατανάλωση ισχύος 1000W
- Μεγάλη επιφάνεια επεξεργασίας 300 mm × 400 mm
- Μεγάλη διάρκεια ζωής λάμπας 8000 ωρών
- Ιδανικό για εφαρμογές βαφής με βάση το νερό
- Φιλικό προς το χρήστη περιβάλλον για εύκολη λειτουργία
Η συσκευή αυτή παρέχει γρήγορες και αποδοτικές λύσεις στεγνώσεως για χρώματα με βάση το νερό σε διάφορα υλικά, συμπεριλαμβανομένου του ξύλου, του πλαστικού, του μετάλλου και του γυαλιού.Βερνίκι UV, και εφαρμογές μελάνων UV.
- Πρότυπο: OSM-UV-3450
- Προέλευση: Κίνα
- Πιστοποίηση: ISO9001
- Ελάχιστη παραγγελία: 1 σετ
- Τιμή: Διαπραγματεύσιμη
- Συσκευασία: ξύλινο κουτί
- Χρόνος παράδοσης: 45 ημέρες
- Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Κάθε συσκευή θεραπείας υπεριώδους ακτινοβολίας συσκευάζεται προσεκτικά σε ανθεκτικά ξύλινα κουτιά με φουσκωτό επένδυμα και προστατευτικά υλικά για να εξασφαλιστεί η ασφαλή παράδοση.Οι διεθνείς αποστολές συσκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις της χώρας προορισμού.



