300mm*300mm*400mm UV LED μηχανή στεγνώσεως για 200mm*200mm περιοχή στεγνώσεως και ακριβής στεγνώσεως
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | OSMANUV |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | OSM-LED-1320L |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Θεραπεία του βάθους: | 5-20 χιλιοστά | μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
|---|---|---|---|
| Περιοχή επεξεργασίας: | 200mm*200mm | Βάρος: | 10 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου | Τροφοδοτικό: | AC220V |
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή στεγνώσεως με UV LED | Εγγύηση: | 1 Έτος |
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή επεξεργασίας UV LED 300 mm × 300 mm × 400 mm
Επισκόπηση του προϊόντος
Η μηχανή επεξεργασίας UV LED είναι μια πρωτοποριακή λύση που έχει σχεδιαστεί για την αποτελεσματική και φιλική προς το περιβάλλον επεξεργασία διαφόρων υλικών.Αυτή η συσκευή προσφέρει υψηλή απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας..
Υλικό:
Σύνθετα αλουμινίου
Βαθμό θεραπείας:
5-20 mm
Ηλεκτρική παροχή:
AC220V
μήκος κύματος:
365nm
Μέγεθος:
300 mm × 300 mm × 400 mm
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ταχύτητα επεξεργασίας: 1-10m/min
- μήκος κύματος: 365nm
- Υλικό: κράμα αλουμινίου
- Περιοχή θέρμανσης: 200 mm × 200 mm
- Σύστημα στεγνώσεως με υπεριώδες LED
- Μεταφορτωτό και Μόνιμο Σχεδιασμό
- Σύστημα ψύξης αέρα
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή στεγνώσεως UV LED |
| Σχήμα | Σύστημα στεγνώσεως με υπεριώδες LED |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διάστημα κύματος | 365nm |
| Περιοχή επεξεργασίας | 200 χιλιοστά × 200 χιλιοστά |
| Βαθμός θεραπείας | 5-20 mm |
| Δύναμη | 100W |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Εφαρμογές
Το μοντέλο OSMANUV OSM-LED-1320L είναι κατάλληλο για διάφορες βιομηχανίες που απαιτούν ακριβείς λύσεις στεγνώσεως UV.
- Τυπωτική βιομηχανία:Σκληροποίηση μελάνων και επικαλύψεων σε χαρτί, πλαστικό και άλλα υλικά
- Ηλεκτρονική βιομηχανία:Άλλες συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία ηλεκτρονικών εξαρτημάτων
- Βιομηχανία αυτοκινήτων:Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
- Βιομηχανία συσκευασίας:Επεξεργασία των υλικών συσκευασίας με επικάλυψη
Επιλογές προσαρμογής
Η OSMANUV προσφέρει εξατομικευμένες υπηρεσίες για τη μηχανή κάλυψης UV LED για την κάλυψη των ειδικών απαιτήσεων των πελατών.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία μάρκας | ΟΣΜΑΝΥΒ |
| Αριθμός μοντέλου | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 σύνολο |
| Χρόνος παράδοσης | 45 εργάσιμες μέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Τρόπος ελέγχου | Εγχειρίδιο |
Συσκευή και αποστολή
Κάθε μηχανή συσκευάζεται προσεκτικά για να εξασφαλίζεται η ασφαλή παράδοση:
- Σκληρή συσκευασία από χαρτόνια
- Προστασία με περιτύλιγμα φυσαλίδων
- Συμπληρωματικά υλικά επένδυσης
- Σφραγίδα ασφαλείας
Επιλογές αποστολής:
- Τυπική αποστολή: 5-7 εργάσιμες ημέρες
- Εξπρές αποστολή: 2-3 εργάσιμες ημέρες
- Διεθνής αποστολή: Παγκόσμια παράδοση
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν







