Βιομηχανική συσκευή στεγνωτήρων φρούτων και βοτάνων μικροκυμάτων.
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | Osmanuv |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Έγγραφο: | microwave drying equipment.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλιμο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 έως 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Διαπραγμάτευση |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Αξιολογημένη ισχύς εισόδου: | Μικρόκυμα ≤35kVA | Πακέτο: | ξύλινο κουτί |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος | Βαθμός κενού: | ≤-0,09MPa |
| Μοντέλο: | MVDE-100 | Συχνότητα μικροκυμάτων: | 2450MHz |
| Συχνότητα: | 50Hz | ||
| Επισημαίνω: | βιομηχανικός φούρνος μικροκυμάτων για αποξήρανση φρούτων,μηχάνημα φούρνου μικροκυμάτων για αποξήρανση βοτάνων,εξοπλισμός στεγνώσεως υπό κενό με εγγύηση |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μια πλήρης γραμμή ξήρανσης μικροκυμάτων περιλαμβάνει συνήθως: μεταφορέα τροφοδοσίας, θάλαμο ξήρανσης μικροκυμάτων (με συστοιχίες μαγνητρονίων), σύστημα κυκλοφορίας θερμού αέρα, μονάδα εξάτμισης και αφυδάτωσης,Πίνακα ελέγχου θερμοκρασίας και ισχύος, και μεταφορέα εκφόρτωσης με τμήμα ψύξης.
Ο βιομηχανικός μας στεγνωτής μικροκυμάτων είναι σχεδιασμένος για υλικά υψηλής υγρασίας όπως φρούτα και πολύτιμα κινέζικα βότανα.που επιτρέπει ταχεία και ομοιόμορφη θέρμανση από μέσα προς τα έξωΗ μέθοδος αυτή μειώνει σημαντικά το χρόνο ξήρανσης, διατηρώντας παράλληλα το χρώμα, τα θρεπτικά συστατικά και τα δραστικά συστατικά, εξασφαλίζοντας ένα τελικό προϊόν ανώτερης ποιότητας.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | MWD-100L (Κανονικό μοντέλο,Προσαρμόσιμη) |
| Δύναμη μικροκυμάτων | 30 kW - 100 kW (Προσαρμόσιμη) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V / 50Hz (3 φάσεις) ήΠροσαρμόσιμη |
| Πεδίο θερμοκρασίας ξήρανσης | 40°C - 90°C (προσαρμόσιμο) |
| Υλικό μεταγωγικής ζώνης | Τροφικό PTFE / Metal Mesh (Προσαρμόσιμη) |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ + οθόνη αφής (έξυπνος έλεγχος) |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | Προσαρμόσιμημε βάση την παραγωγική ικανότητα |
Ιδανικό για την ξήρανση φρούτων σε φέτες (μήλα, μπανάνα, μάνγκο), μούρων, φυλλωδών λαχανικών και διαφόρων κινεζικών βοτάνων (μούρα γκότζι, χρυζάνθεμα, τζινσένγκ κλπ.).
Προσφέρουμεπλήρως προσαρμόσιμηΤο μήκος της σήραγγας ξήρανσης, το πλάτος της ζώνης, η ισχύς μικροκυμάτων και το υλικό των εξαρτημάτων που έρχονται σε επαφή με το προϊόν μπορούν να προσαρμοστούν στις συγκεκριμένες απαιτήσεις της παραγωγής και του προϊόντος.
- Γρήγορη και ομοιόμορφη ξήρανση από μέσα προς τα έξω
- Υψηλή ενεργειακή απόδοση, εξοικονόμηση ενέργειας άνω του 50% σε σύγκριση με τις συμβατικές μεθόδους
- Έλεγχος PLC για ακριβή διαχείριση θερμοκρασίας και ισχύος
- Κλειδωτές πόρτες για ασφάλεια και πρόληψη διαρροών μικροκυμάτων
Παρέχουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένων οδηγιών εγκατάστασης, εκπαίδευσης λειτουργίας και εγγύησης 12 μηνών στα μαγνητρόνια.
Το μηχάνημα είναι συσκευασμένο με ασφάλεια σε ξύλινη θήκη που είναι κατάλληλη για εξαγωγή με υδροστερή εσωτερική συσκευασία για να εξασφαλιστεί η ασφαλή άφιξη.









