Μηχανή Επικάλυψης Διπλού Κυλίνδρου για Φινίρισμα Επιφανειών Πάνελ Επίπλων, Σύστημα Εφαρμογής Χρώματος Υψηλής Γυαλάδας
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | OSMANUV |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | OSM-GT-1600ⅱ |
| Έγγραφο: | Two-roller coating machine.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Διαπραγμάτευση |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Δυναμικό: | 380V/50Hz | Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση: | Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα εξυπηρέτησης στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλ | Διάσταση (l*w*h): | Μπορεί να προσαρμοστεί, μήκος 1800mm × 2580mm πλάτος × 1520mm ύψος |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο, Ημιαυτόματο, χειροκίνητο, Άλλο | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Εξουσία: | 3kW, 16kW, 65.3kW, 4.2kW, 0.75kW/220V/50Hz | Ταχύτητα επίστρωσης: | ρυθμιζόμενο, 1-15 μέτρα/λεπτό |
| Επισημαίνω: | double roller coating machine for furniture,high gloss paint application system,panel surface finishing roller equipment |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτή η μηχανή διπλής επικάλυψης κυλίνδρων ακριβείας έχει σχεδιαστεί ειδικά για την εφαρμογή υψηλής γυαλιστερότητας και ματ φινίρισμα σε πάνελ επίπλων, συμπεριλαμβανομένων του MDF, της πλακέτας σωματιδίων και του συνθετικού ξύλου.Το μηχάνημα εξασφαλίζει ομοιόμορφο πάχος επικάλυψης και εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας μέσω του συγχρονισμένου συστήματος κυλίνδρων, καθιστώντας την ιδανική για μαζική παραγωγή εξαρτημάτων επίπλων και αρχιτεκτονικών πάνελ.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Διάμετρος επικάλυψης | 1600 χιλιοστά(Αναπροσαρμόζεται) |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβα ακριβείας με χρωματοποίηση |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10-200 μm (προσαρμόσιμα) |
| Ταχύτητα γραμμής | 1-15m/min |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/3Phase/50Hz |
| Σύστημα ελέγχου | Εικονική οθόνη αφής PLC + 10" HMI |
Επιχρισμός μεγάλου όγκου των πάνελ επίπλων, των θυρών των ντουλαπιών, των πάνελ τοίχων και άλλων επίπεδων υποστρωμάτων με βάση το ξύλο στις βιομηχανίες κατασκευής επίπλων και εσωτερικής διακόσμησης.
- Προσαρμόσιμηπλάτος επικάλυψης από 1500 mm έως 3200 mm
- Προσαρμόσιμησκληρότητα κυλίνδρων για διαφορετικές επικάλυψεις
- Προσαρμόσιμηενσωμάτωση συστήματος ξήρανσης
- Τέλειος έλεγχος πάχους
- Υψηλή αποδοτικότητα μεταφοράς
- Εύκολο σύστημα αλλαγής ρόλων
- Ελάχιστη απαίτηση συντήρησης
- Εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία
- Πρόγραμμα κατάρτισης χειριστών
- Εγγύηση 24 μηνών
- Τεχνική υποστήριξη εξ αποστάσεως
- Αδιάβροχο ξύλινο κιβώτιο
- Συσκευές απορροφητικές
- Επαγγελματικά πρότυπα εξαγωγής









