Acrylic Sheet Film Coating Machine | Custom Laminating Line for Scratch Protection
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | OSMANUV |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | OSM-FMJ-620I |
| Έγγραφο: | film Lamintaing.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλιμο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 έως 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Διαπραγμάτευση |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Να ξανατυλίξει τη διάμετρο: | 1000mm | Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
|---|---|---|---|
| Τύπος αναδίπλωσης: | Αυτόματο | Συνολικές διαστάσεις: | 3100x1650x1600mm |
| Ανώτατη ξανατυλίγοντας διάμετρος: | 1500 mm | Εξουσία: | 9 KW |
| Χρώμα μηχανής: | Λευκός υπολογιστής | Τρόπος σίτισης: | Τριβή |
| Επισημαίνω: | acrylic sheet laminating machine,custom film coating machine,scratch protection laminating line |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή Επιχρισμού Ακρυλικής Φύλης.
Σύνθεση παραγωγής
- Σύστημα αποσυσκευής ακρυλικών φύλλων
- Εξατμιστής σκόνης και ιονιστής
- Σταθμός ξετυλίγματος ταινίας
- Σταθμός στρώσης κυλίνδρων
- Πίνακας αποθήκευσης και στοίβασης
- Ευφυής πίνακας ελέγχου
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτό το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί για την εφαρμογήπροστατευτικές ταινίες σε ακρυλικά, PMMA ή πολυανθρακικό φύλλα. Διασφαλίζει υψηλή οπτική σαφήνεια μετά την επικάλυψη και αποφεύγει φυσαλίδες αέρα ή γρατζουνιές.Μονωδική και προσαρμόσιμηγια υψηλή απόδοση και ελάχιστη παρέμβαση του χειριστή.
Τεχνικές παραμέτρους
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διάμετρο φύλλου | Μέχρι 1600 mm (προσαρμόσιμα) |
| Περιοχή πάχους | 0.5mm-10mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 15m/min |
| Συνδυασμός ταινιών | Αντικαταστροφικό PET, PE, LDPE |
| Ηλεκτρικός έλεγχος | Σύστημα PLC |
| Δύναμη λειτουργίας | 6.5kW |
| Προσαρμογή της έντασης του φιλμ | Σύστημα αισθητήρα αυτοματικής τάσης |
Εφαρμογή
Τέλεια για:
- Πίνακες από ακρυλικό (PMMA)
- Επικεφαλίδες οπτικών οθονών
- Φύλλα πλαστικών επίπλων
- Υλικά εσωτερικής σήμανσης
Προσαρμογή
- Μέγεθος μηχανήςσύμφωνα με τις διαστάσεις των φύλλων
- Δύο πλευρικές επικάλυψεις(προαιρετικά)
- Ενσωμάτωση συσκευής προκαθαρισμού ή αντιστατικής
- Προσαρμογή μονάδας κοπής ταινίας
Χαρακτηριστικά
- Αντιστατική και απαλλαγμένη από σκόνη στρώση
- Δεν υπάρχουν κατάλοιπα αυτοκόλλησης μετά την απολέπιση
- Ρυθμίσιμη πίεση και θερμοκρασία στρώσης
- Πιστοποιημένη CE, φιλική προς τον χρήστη διεπαφή
- Διαθέσιμο πλήρως προσαρμοσμένο σχέδιο
Υποστήριξη και Υπηρεσίες
- Δωρεάν δοκιμή με υλικό πελατών
- Εκπαίδευση του χειριστή μέσω βίντεο ή επί τόπου
- Τεχνική υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια της ζωής
- Εγγυημένη προμήθεια ανταλλακτικών
Συσκευή και αποστολή
- Ασφαλής συσκευασία με ταινία τέντωσης + ξύλινο κιβώτιο
- Διαθέσιμη θαλάσσια ή σιδηροδρομική μεταφορά
- Βελτιστοποίηση φόρτωσης για τη μείωση του κόστους αποστολής
Συχνές Ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Μπορεί να λαμινέψει και τις δύο πλευρές του φύλλου;
Ναι, μπορούμε να παρέχουμεδιπλής όψης στρώσησύστημα κατόπιν αιτήματος.
Ε2: Ποιος είναι ο κύκλος συντήρησης;
Ελάχιστο... μηνιαίο καθαρισμό και βαθμονόμηση της τάσης συνιστάται.
Ε3: Πώς εξασφαλίζετε την απαλλαγή από σκόνη;
Οι ιονιστές ανεμιστήρες + η προαιρετική κουκούλα καθαρού δωματίου εξασφαλίζουν ένα περιβάλλον χωρίς σκόνη.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν









