Υψηλής απόδοσης προσαρμόσιμη γραμμή παραγωγής μεταγωγικής ζώνης για βιομηχανική αυτοματοποίηση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | OSMANUV |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | OSM-GR-1320# |
| Έγγραφο: | stain steel convey belt mac...ne.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλιμο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 έως 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Διαπραγμάτευση |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Εγγύηση: | 1 Έτος | Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|---|---|
| Ζώνη: | Καουτσούκ | Λειτουργία: | Μεταφορά |
| Σύστημα Ελέγχου: | PLC | Χαρακτηριστικό: | Εξοικονόμηση Ενέργειας |
| Ταχύτητα Τρεξίματος: | 5-20M/min ρυθμιζόμενο | Είδος: | Μηχανή ζωνών μεταφορέων |
| Επισημαίνω: | Προσαρμόσιμη μηχανή ιμάντα μεταφοράς,αυτοματισμός βιομηχανικού μεταφορικού ιμάντα,γραμμή παραγωγής μεταφορικού ιμάντα υψηλής απόδοσης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτή η πλήρως αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής ταινιών μεταφοράς έχει σχεδιαστεί για να απλοποιεί το χειρισμό των υλικών, να βελτιώνει την απόδοση και να μειώνει τη χειρωνακτική εργασία. Ιδανικό για βιομηχανίες παραγωγής, συσκευασίας και logistics. Προσαρμογή διαθέσιμη για να ταιριάζει σε διαφορετικές εργοστασιακές διατάξεις και τύπους υλικών.
- Σταθμός φόρτωσης
- Σύστημα κύριας μεταφορικής ταινίας
- Μονάδες Διαλογής & Επιθεώρησης
- Τμήμα Αυτοματοποιημένης Συσκευασίας
- Πίνακας ελέγχου με οθόνη αφής HMI
- Αισθητήρες ασφαλείας & σύστημα διακοπής έκτακτης ανάγκης
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Πλάτος μεταφορικής ταινίας | 300mm-1500mm (προσαρμόσιμο) |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0,5-30 m/min (ρυθμιζόμενο) |
| Τροφοδοτικό | 220V/380V, 50Hz (προσαρμοσμένες επιλογές διαθέσιμες) |
| Υλικό πλαισίου | Ανθρακούχο χάλυβα / Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σύστημα Ελέγχου | Διεπαφή PLC + HMI |
| Τύπος κινητήρα | Σερβοκινητήρας / AC κινητήρα (προαιρετικό) |
| Χωρητικότητα φορτίου | Έως 2000 kg/ώρα |
| Επίπεδο θορύβου | < 65 dB |
- Συναρμολόγηση ηλεκτρονικών
- Συσκευασία τροφίμων και ποτών
- Χειρισμός ανταλλακτικών αυτοκινήτων
- Εφοδιαστική και διανομή ηλεκτρονικού εμπορίου
Όλα τα συστήματα μεταφοράς είναι πλήρωςπροσαρμόσιμοσε μέγεθος, ταχύτητα, υλικό και διάταξη. Διατίθεται ενσωμάτωση με ρομποτικούς βραχίονες, συστήματα όρασης και έξυπνες μονάδες IoT κατόπιν αιτήματος.
- Αρθρωτός σχεδιασμός για ευέλικτη εγκατάσταση
- Ενεργειακά αποδοτικό σύστημα κινητήρα
- Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο με ενσωμάτωση IoT
- Αντιολισθητικές και ανθεκτικές στη φθορά επιλογές ζώνης
- Συμβατό με τα πρότυπα CE/ISO
- Δωρεάν συμβουλευτική σχεδιασμού διάταξης
- Διατίθεται επιτόπια εγκατάσταση και εκπαίδευση
- Εγγύηση 12 μηνών με δια βίου τεχνική υποστήριξη
- Προμήθεια ανταλλακτικών εντός 72 ωρών παγκοσμίως
- Ασφαλής συσκευασία ξύλινου κιβωτίου
- Παγκόσμια παράδοση με επιλογές θαλάσσιων/αεροπορικών μεταφορών
- Περιλαμβάνονται εγχειρίδια εγκατάστασης και εκπαιδευτικά βίντεο
A1: Ναι, όλες οι διαστάσεις μπορούν να προσαρμοστούν στις ανάγκες της εγκατάστασης σας.
A2: Προσφέρουμε υποστήριξη ενοποίησης με υπάρχουσες γραμμές και συστήματα PLC.
A3: Τα τυπικά μοντέλα αποστέλλονται σε 15 ημέρες. προσαρμοσμένες μονάδες σε 20-30 ημέρες.








