Ηλεκτρική τροφοδοσία 220V/50Hz Εργατικό εξοπλισμό επικάλυψης με ψεκασμό με κατανάλωση ενέργειας 2 kW
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Osmanuv |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 And CE |
| Αριθμό μοντέλου: | 1320 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 35-45 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Πίεση αέρα: | 0,4-0,6Mpa | Υλικό επίστρωσης: | Χρώμα, Ρητίνη κ.λπ. |
|---|---|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 220V/50HZ | Διάσταση: | 1800*1000*1200mm |
| Αποδοτικότητα επίστρωσης: | ≥90% | Μέγιστο πάχος επικάλυψης: | 0,2-3 χιλιοστά |
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 200-400 χιλιοστά | Ομοιομορφία επίστρωσης: | ≤±2% |
Περιγραφή προϊόντων
Το Roller Coating Equipment είναι ένα προϊόν τελευταίας τεχνολογίας που έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αποτελεσματική και υψηλής ποιότητας επίστρωση για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές. Είναι εξοπλισμένο με κυλίνδρους μεταφοράς βαρέως τύπου και προηγμένο σύστημα ελέγχου, καθιστώντας το μια αξιόπιστη και φιλική προς το χρήστη επιλογή για όλες τις ανάγκες επίστρωσής σας.
- Μέγιστο πλάτος επίστρωσης: 1000mm
- Κατανάλωση ρεύματος: 2KW
- Πίεση αέρα: 0,4-0,6Mpa
- Διαστάσεις: 1800×1000×1200mm
- Επίπεδο θορύβου: ≤75dB
- Όνομα προϊόντος: Εξοπλισμός επίστρωσης κυλίνδρων
- Υλικό επίστρωσης: Βαφή, Ρητίνη, κ.λπ.
- Κατανάλωση ρεύματος: 2KW
- Επίπεδο θορύβου: ≤75dB
- Μέθοδος επίστρωσης: Επίστρωση κυλίνδρων
- Ομοιομορφία επίστρωσης: ≤±2%
- Εξοπλισμός καθαρισμού κυλίνδρων Anilox
- Βιομηχανικός εξοπλισμός επίστρωσης ψεκασμού
- Μηχανή κατασκευής κυλίνδρων μεταφοράς
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Εξοπλισμός επίστρωσης κυλίνδρων |
| Μοντέλο | Μηχανή κατασκευής κυλίνδρων μεταφοράς |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός εξοπλισμός επίστρωσης ψεκασμού |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 200-400mm |
| Αποδοτικότητα επίστρωσης | ≥90% |
| Μέγιστο πλάτος επίστρωσης | 1000mm |
| Επίπεδο θορύβου | ≤75dB |
| Μέγιστο πάχος επίστρωσης | 0,2-3mm |
| Ομοιομορφία επίστρωσης | ≤±2% |
| Μέθοδος Επικάλυψης | Επίστρωση κυλίνδρων |
| Διάσταση | 1800×1000×1200 χιλιοστά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2KW |
| Ταχύτητα κυλίνδρου | 0-20μ/λεπτό |
Το Roller Coating Equipment είναι ένα ευέλικτο εργαλείο που χρησιμοποιείται σε διάφορες βιομηχανίες, όπως η αυτοκινητοβιομηχανία, τα έπιπλα, τα ηλεκτρονικά είδη και οι συσκευές. Παρέχει αποτελεσματική και υψηλής ποιότητας επίστρωση για ανταλλακτικά αυτοκινήτων, εξαρτήματα επίπλων, ηλεκτρονικά προϊόντα και οικιακές συσκευές.
- Τα υλικά φορτώνονται σε κυλίνδρους μεταφορέων
- Το υλικό επίστρωσης εφαρμόζεται στον κύλινδρο anilox
- Τα υλικά περνούν από τον κύλινδρο anilox για ομοιόμορφη κατανομή της επίστρωσης
- Τα υλικά στεγνώνουν και ωριμάζουν
- Ο κύλινδρος Anilox καθαρίζεται για σταθερή απόδοση
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Επωνυμία | Αυτόματη γραμμή παραγωγής βαφής με σπρέι |
| Αριθμός μοντέλου | 1320 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Σετ |
| Συσκευασία | Ξύλινο κουτί |
| Χρόνος Παράδοσης | 45 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
Ο εξοπλισμός μας για επίστρωση κυλίνδρων είναι προσεκτικά συσκευασμένος σε ανθεκτικά κουτιά από χαρτόνι με επένδυση από αφρό και περιτύλιγμα με φυσαλίδες. Ο μεγαλύτερος εξοπλισμός στερεώνεται σε ξύλινα κιβώτια για πρόσθετη προστασία. Χρησιμοποιούμε φιλικά προς το περιβάλλον και ανακυκλώσιμα υλικά συσκευασίας.
Προσφέρουμε εγχώριες και διεθνείς αποστολές μέσω αξιόπιστων υπηρεσιών ταχυμεταφορών (DHL, FedEx, UPS) και χειριζόμαστε όλα τα έγγραφα εκτελωνισμού. Πληροφορίες παρακολούθησης παρέχονται για όλες τις αποστολές.






